Для Вас, Батьки

«МАМОЧКО, ТИ ПОЛЕЖИШ ЗІ МНОЮ?» - ПРО ТЕ, ЩО ДІЙСНО ВАЖЛИВО ...

Чому так важливо дотримуватися правил особистої гігієни?

«Водичко, водичко, умий мені личко!» - усім відомі рядки з дитячого віршика Романа Завадовича. Багато хто знає, що дітей складно навчити дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. Найімовірніше, ваша дитина опанує правила особистої гігієни, якщо ви представите їх у вигляді гри. Щоб виконання правил було в радість дитині, потрібно спочатку розповісти їй, чому ж, власне, так важливо їх дотримуватися.

Сядьте разом з дитиною та розкажіть їй, чому важливо дотримуватися правил особистої гігієни для дітей. Наступні факти можуть стати корисними під час цієї бесіди:

• Дотримання правил особистої гігієни убезпечить тебе від захворювань.
  • Ти будеш сильним, здоровим та впевненим у собі.
  • Інші діти та дорослі будуть залюбки гратися та спілкуватися з тобою.

Складіть список, в якому будуть перелічені всі правила особистої гігієни для вашої родини. Ви можете повісити його в дитячій кімнаті та попросити малюків розфарбувати його фломастерами.

Створено за допомогою Webnode